درباره ما

تجهیزات پزشکی معین درمان ، مرجعی مطمئن جهت بررسی و خرید تجهیزات پزشکی و کالاهای سلامت محور

معین درمان دارای ویژگی هایی ممتاز دارد که بر اساس آن ها میتوان ادعا نمود که خرید از معین درمان بهترین گزینه برای مشتریان است.تعدادی از مزایای خرید از معین درمان جهت اطلاع مشتریان عزیز بیان می گردد:

 1. معین درمان در تمامی اقلام عرضه شده خود به عنوان نماینده رسمی کالاهای پزشکی و یا نماینده مجاز و انحصاری معتبرترین برندها اقدام به واردات، توزیع، عرضه، فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی می نماید.
 2. با خرید از  معین درمان مشتریان از اصل بودن کالا و اصالت کانال توزیع اطمینان حاصل میکنند.
 3. معین درمان ثبت شده در اداره کل تجهیزات پزشکی بوده و دارای ناظر فنی می باشد.
 4. حتی اگر به هر دلیل مشتریان در استفاده از گارانتی با تامین کننده (واردکننده یا تولید کننده) به مشکل برخورد نمایند، معین درمان تمام تلاش خود را به کار میبندد تا رضایت مشتری تامین شود.
 5. قیمتها در سایت معین درمان همواره به روز می شوند و مشتریان مطمئن خواهند بود که با قیمت مناسب و واقعی و با شفافیت کامل احتیاجات کالای درمانی خود را تهیه می نمایند.
 6. زمان ارسال سفارشات توسط معین درمان حداکثر 24 ساعت پس از ثبت سفارش خواهد بود.
 7. امروزه اغلب مراکز درمانی کشور و تعداد کثیری از پزشکان و مشتریان خانگی از خدمات معین درمان به صورت مداوم استفاده مینمایند.
 8. رشد قابل توجه کمی و کیفی مشتریان (میانگین رشد دوبرابری در هر سال) میسر نبوده مگر بر مبنای رضایت مشتریان و معرفی درمان به یکدیگر به عنوان مرجع مطمئن و قابل اعتماد کالای پزشکی.
 9. در مدت فعالیت معین درمان تا کنون، موثرترین روش تبلیغی و ترویجی استفاده شده، معرفی از طریق مشتریان راضی و تبدیل مشتریان به معرفان، مشتریان دائمی و راضی و مبلغان  معین درمان بوده است.
 10. معین درمان مرجع تخصصی کالای پزشکی است و در این حوزه متخصص و متمرکز است.
 11. کارشناسان  فنی و متخصص در معین درمان همواره همراه مشتریان بوده و ضمن ارائه مشاوره تخصصی، شناخت خوبی از کالاهای پزشکی، تفاوتها، ظرافتها، کیفیت، کارآیی و اعتبار کالاها و برندهای کالای پزشکی داشته و آنرا با مخاطبان خود به اشتراک میگذارند.
 12. فروش کالا تنها هدف در معین درمان نیست و "تامین ملزومات سلامت و درمان، آنچنان که شایسته است" رسالت اصلی معین درمان میباشد.
 13. مشتریانی که نمیتوانند خرید آنلاین انجام دهند، به راحتی میتوانند با شرکت تماس بگیرند و یا از طریق شبکه های اجتماعی درخواست خود را ارسال نمایند. همکاران ما در فروش سفارش شان را دریافت، ثبت و ارسال مینمایند.
 14. هزینه ارسال سفارشات برای کلیه نقاط کشور - اعم از تهران و یا شهرستانها و فارغ از اندازه و حجم سفارش - ثابت میباشد.
 15. همه مشتریان معین درمان در اقصی نقاط کشور از قیمت یکسان، شفافیت و تامین احتیاجات با حداقل هزینه و بدون واسطه و در کوتاهترین زمان ممکن استفاده میتماند.
 16. تجربه کاربری سایت معین درمان بسیار بالاست و همواره پایش میشود و رو به بهبودی است. مراجعان به راحتی میتوانند محصول دلخواه خود را در سایت بیابند.
 17. کادر درمان و مراکز درمانی برای معین درمان بسیار ویژه اند و افتخار میکنیم به بهترین وجه ممکن در خدمتشان هستیم.
 18. همکاری با نهادهای خیریه و مشارکت در اهداف خیر و کمک افتخار ما است.
 19. اگر تقاضا برای کالاهای پزشکی به هر دلیل (مانند اپیدمی ها و یا نوسانات نرخ ارز) افزایش یابد، قیمت‌ها در معین درمان افزایش نمیابد و فروش نیز متوقف نمی‌شود.
 20. معین درمان به جز تعطیلات رسمی تعطیل نیست. به دلیل تامین محصولات‌از انبار اختصاصی، معین درمان در تمامی شرایط فعال است.